Баскетбольна гра (дитячий міні-баскетбол, аркадна гра) SPORTCRAFT AR SODBN-965
1 920 ₴
- Немає в наявності
- Код: SODBN-965
- +380 (63) 705-04-05
Баскетбол скрізь - на природі, вдома, з друзями або родиною. Ви і ваші діти мають можливість грати в переносний баскетбол, тим самим розвивати увагу та швидкість реакції. Ця гра є ідеальною можливістю відволікти дітей від гаджетів. Дуже легка і компактна - зручно транспортувати, не займає багато місця, легко поміщається в багажник вашого авто.
Переваги і якості:
• Баскетбольна гра має запатентовану технологію виробництва.
• Рама виготовлена з пластику, який надійно тримає конструкцію.
• Компактна, легка, транспортабельна.
• Легка в збірці - всього за кілька хвилин ви зможете скласти цю конструкцію.
• Має електронне табло для підрахунку закинутих м'ячів.
Розмір у зібраному вигляді: 144,5 см X 92см X 63див
Розмір коробки: 63,5 см X 37см X 9,5 см
Вага: 3,5 кг
Призначення: для дітей від 6 років
Виробник: Китай
В комплекті:
• пластикова рама;
• текстильна основа з міцного поліестеру;
• 1 кільце;
• 2 м'ячі;
• насос для м'ячів;
• інструкція по збірці;
Для роботи електронного табло потрібно 3 батарейки ААА 1,5 V, які необхідно придбати окремо.
Дитячу баскетбольну гру купити дуже просто. Зробити це можна через корзину або чат на сайті, можна також замовити гру для дитячого баскетболу зателефонувавши по одному з контактних телефонів.
Запальною Вам гри! :)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Тип гри | Баскетбол |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 63 мм |
| Довжина | 92 мм |
| Висота | 145 мм |
| Вага | 3500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорно-Помаранчевий |
- Ціна: 1 920 ₴



