Кошик
1085 відгуків
🔥🔥🔥 Акції та Знижки до 40%! Вибирай та Замовляй! 😍Перейти
+380 (99) 560-04-05
+380 (67) 910-04-05
ESPANDER. Спортивний інтернет-магазин

Аксесуари для тренувань

в виде галереив виде списка

Еспандер являє собою ефективний тренажер для занять фітнесом в домашніх умовах. З'явилося це пристосування досить давно, проте навіть сьогодні її широко використовують для відпрацювання вправ. Еспандери відмінно підходять як для чоловіків, так і для жінок. Їх основна мета полягає у підвищенні витривалості тіла, досягненні красивого рельєфу.

Різновиди еспандерів

В залежності від виду спорядження, воно може впливати на різні групи м'язів. У зв'язку з цим у сучасному фітнесі виділяють наступні варіації спорядження:

·  ручний: може бути кистьовий і плечовий. Кистьовий дозволяє значно розвинути силу пальців. Таке спорядження може мати традиційну форму кільця, кокона, щипців або м'ячі. Плечові варіації підходять для розвитку плечових і грудних м'язів. Виконуються подібні еспандери у вигляді пружини/стрічки.

·  грудної: використовується для впливу на м'язи плеча, спинні і грудні м'язи, біцепси і трицепси. До ключових різновидів цього типу спорядження відносять шнури з ручками, пружинки з металу, пружні кільця і т. д.

·  ножний: застосовується з метою зміцнення м'язів сідниць, литкових м'язів і стегон. Виконані такі еспандери у вигляді вісімок і подвійних шнурів.

Що враховувати при виборі еспандера?

При покупці подібного спорядження важливо враховувати його ключові особливості, а саме:

·  рівень жорсткості (сила, яку потрібно прикласти для стиснення, зазвичай становить від 5 до 100 кг; нерідко можна зустріти маркування 1-3 за ступенем жорсткості);

·  тип спорядження (для якоїсь частини тіла і яких цілей планується використання);

·  матеріал (можуть бути виконані з гуми або з металу);

·  колір (часто позначає, для кого призначений еспандер, наприклад, рожеві і зелені відтінки підійдуть для новачків, тоді як чорний або фіолетові можуть бути використані професіоналами).

Сьогодні любителям спорту доступні набори еспандерів з різноманітними насадками, тренажери-степпери з еспандером. Останні дозволяють значно підвищити ефективність ваших тренувань.

З еспандером вам буде доступно безліч вправ, таких як присідання, випади, махи, тяга, жим, нахили, згинання. Таким чином, стандартні щоденні тренування можуть стати набагато продуктивніше. Проробляти вправи з еспандером можна після силових і аеробних навантажень для підвищення їх ефективності.

Перед використанням спорядження важливо переконатися в його цілісності. Наявність ушкоджень на эспандере може стати причиною серйозних травм.

Також інтернет-магазині ESPANDER ви можете придбати інші товари для спорту, здоров'я і краси.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner