Кошик
1076 відгуків
🔥🔥🔥 Акції та Знижки до 40%! Вибирай та Замовляй! 😍Перейти
+380 (99) 560-04-05
+380 (67) 910-04-05
ESPANDER. Спортивний інтернет-магазин

Схуднення: діяльність кишкових бактерій людини може грати роль у втраті зайвої ваги.

Схуднення: діяльність кишкових бактерій людини може грати роль у втраті зайвої ваги.

Попереднє дослідження, опубліковане в серпневому випуску журналу Mayo Clinic Proceedings, передбачає, що для деяких людей специфічна діяльність кишкових бактерій може бути причиною їх нездатності схуднути, незважаючи на дотримання строгих правил дієти і фізичних вправ.

"Ми знаємо, що деякі люди не втрачають вагу так само ефективно, як інші, незважаючи на зниження споживання калорій і збільшення фізичної активності", - говорить Пурна Кашьяп, M. B. B. S., гастроентеролог клініки Майо і співавтор дослідження. Д-р Кашьяп і його колеги задавалися питанням, чи можуть бути інші фактори, які заважали цим пацієнтам втрати ваги.

"У бактерій кишечника є здатність руйнувати складні частинки їжі, що дає нам додаткову енергію, і це, як правило, добре для нас", - говорить Вандал Нехра, M. D, гастроентеролог клініки Майо і співавтор дослідження. "Однак для деяких людей, що намагаються схуднути, цей процес може стати перешкодою". Д-ра Кашьяп, Нерра і їх колеги вирішили перевірити, чи можуть певні функції, виконувані кишковими бактеріями, які надають людям більше енергії, бути причиною того, що деякі люди можуть втратити вагу.

Дослідницька група Клініки Майо зібрала і проаналізувала зразки бактерій кишечника групи з 26 учасників, включених у програму досліджень лікування ожиріння в Майо в період з серпня по вересень 2013 року. Вони виявили, що кишкові бактерії людей, які не втрачають вагу, відрізняються від бактерій кишечника у пацієнтів, які втратили вагу. Зокрема, бактерії Phascolarctobacterium були пов'язані з успіхом втрати ваги, тоді як бактерії Dialister були пов'язані з нездатністю схуднути. Що ще більш важливо, підвищена здатність використовувати певні вуглеводи була пов'язана з нездатністю втратити стільки ж ваги. «Це нам підказувало, що бактерії кишечника можуть бути важливою детермінантою втрати ваги у відповідь на дієту та зміни способу життя», - говорить д-р Кашьяп.

Доктор Кашьяп подчеркивает, что это предварительный вывод в небольшом исследовании, и необходимы дополнительные исследования, чтобы подтвердить роль кишечных бактерий в потере веса. «Хотя нам нужно повторить эти результаты в более крупном исследовании, у нас теперь есть важное направление, которое следует проводить с точки зрения потенциального обеспечения более индивидуализированных стратегий для людей, которые борются с ожирением», - говорит д-р Кашьяп.

Додамо також, що використовуючи товари для схуднення, мотивацію і дисципліну, розташовуючи розумінням особливостей свого організму, скинути зайву вагу не так вже й важко.

Джерело: https://www.usnews.com

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner