Кошик
1073 відгуків
🔥🔥🔥 Акції та Знижки до 40%! Вибирай та Замовляй! 😍Перейти
+380 (99) 560-04-05
+380 (67) 910-04-05
ESPANDER. Спортивний інтернет-магазин

Баскетбольний м'яч - це те, з чого починається баскетбол. Як і який вибрати м'яч для баскетболу.

Баскетбольний м'яч - це те, з чого починається баскетбол. Як і який вибрати м'яч для баскетболу.

Баскетбольний м'яч – це те, з чого починається баскетбол.

Класичний м'яч для гри в баскетбол має круглу форму, масу – 567-650 г, окружність 749-780 мм, а також встановлений відтінок помаранчевого кольору з традиційним малюнком.

Найбільшими виробниками баскетбольних м'ячів є компанії Spalding, Nike, Molten (Molten Corporation) , Wilson (Wilson Sporting Goods) , Mikasa, Rawlings.

Вибрати й купити баскетбольний м'яч – це просто.

Для цього потрібно керуватися двома головними факторами:

1. Де відбуватиметься гра в баскетбол?

Гумові м'ячі з меркером outdoor і рекомендується для гри на вулиці. Це найдорожчі м'ячі, але і в непридатність вони приходять відносно швидко.

Баскетбольний м'яч з синтетичної шкіри з маркером INDOOR/OUTDOOR призначений для гри на вулиці, так і в залі. Це більш дорогий і якісний м'яч для гри в баскетбол. Такий м'яч буде дарувати Вам задоволення від гри набагато довше гумового м'яча.

Баскетбольний м'яч з композитної шкіри. Ще більш якісний і дорогий м'яч. М'яч з композитної шкіри призначений для гри тільки на дерев'яному або гумовому покритті. Він м'який і приємний на дотик, а відчуття таке, що він прям прилипає до руки.

Баскетбольний м'яч з натуральної шкіри. Самий міцний і дорогий клас м'ячів. Призначені тільки для гри в спортивних залах і використовуються на професійних матчах.

2. Хто буде грати в баскетбол? Дорослі чоловік або жінка, а може дитина. Що б вибрати підходящий м'яч, потрібно розуміти класифікацію розмірів:

Розмір №3 – невеликий м'яч довжиною окружності близько 570 мм, підійде для самих маленьких баскетболістів віком до 7-8 років,

Розмір №5 – баскетбольний м'яч для дітей з довжиною окружності близько 700 мм, підійде для дітей віком до 12-15 років.

Розмір №6 - баскетбольний м'яч для дітей з довжиною окружності близько 730 мм, підійде для жінок і юнаків.

Розмір№7 – стандартний "дорослий" баскетбольний м'яч з довжиною окружності близько 760 мм.

Який бюджет на покупку баспетбольного м'яча?

Підозріло дешевий м'яч навряд чи подарує задоволення від гри.

У виборі м'яча рекомендуємо рекомендуємо не витрачати занадто багато грошей на вуличні м'ячі, але не шкодувати грошей на м'яч для залу.

При виборі м'яча в магазині звертайте увагу на вигляд і форму м'яча. М'яч повинен мати круглу форму без шышек та інших опуклостей. Матеріал м'яча не должет мати тріщин, розривів і оголеного корду.

Нормальним тиском м'яча прийнято вважати 0,48-0,61 атмосфер. Кинутий на підлогу з висоти росту м'яч повинен відскочити приблизно на висоті пупка.

ФІБА каже, що м'яч, кинутий з висоти 180 см, повинен відскочити на висоту 120-140 см. від підлоги.

НЕ Играте баскетбольним м'ячем у футбол! :)

Після гри необхідно протерти м'яч вологою тканиною і дати йому висохнути природним шляхом.

Зберігати м'ячі рекомендується в сухому місці при температурі від +5°C до +25°C і відносній вологості повітря 50-80%. М'ячі повинні бути захищені від попадання прямих сонячних променів, впливу парів, газів та хімічних речовин.

М'ячі з синтетичної та композитної шкіри слід зберігати і транспортувати у накачаному стані. В іншому випадку можлива деформація матеріалу покришки і відшаровування панелей.

Крутого Вам баскетболу! :)

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner