Кошик
1113 відгуків
🔥🔥🔥 Акції та Знижки до 40%! Вибирай та Замовляй! 😍Перейти
+380 (99) 560-04-05
+380 (67) 910-04-05
ESPANDER. Спортивний інтернет-магазин

Баскетбольний м'яч. Експлуатація, догляд і зберігання.

Баскетбольний м'яч. Експлуатація, догляд і зберігання.

Увага! Не можна сидіти на накаченому баскетбольному м'ячі і бити його ногами, як у футболі, з силою кидати м'яч на гострі предмети - від цього м'яч дуже швидко втрачає форму і приходить в непридатність.

Накачувати баскетбольний м'яч потрібно наступним чином: нанести на отвір ніпеля або голку 1-2 краплі спеціального масла, візьміть м'яч за панель, де знаходиться ніпель, вставте в нього голку, накачайте м'яч до значення тиску, вказаного в таблиці.

Ми настійно рекомендуємо використовувати масло. Спеціальне масло не тільки попереджає пошкодження клапана і стінок ніпеля, але і робить матеріал ніпеля еластичніше, захищає її від пересихання.

Голка також повинна бути спеціальною для накачування м'ячів, а наконечник голки повинен бути рівним, гладким, без гострих країв і задирин.

УВАГА! Завжди використовуйте змащувальні речовини для ніпеля або голки, в іншому випадку Ви ризикуєте пошкодити ніпель і залишитися без м'яча.

Величини тиску, що рекомендуються для м'ячів з різних матеріалів і в різних одиницях вимірювання:

 
Рівень гри Рекомендований тиск (bar) Рекомендований тиск (psi)
М'ячі баскетбольні гумові, розмір 5-7 0,7-0,9 10-13
М'ячі баскетбольні гумові, розмір 3 0,6 8-9
М'ячі баскетбольні з натуральної та синтетичної шкіри, розмір 7 0,7-0,9 10-13
М'ячі баскетбольні з натуральної та синтетичної шкіри, розмір 5 і 6 0,7-0,8 10-12

Рекомендується завжди перевіряти тиск в м'ячах за допомогою монометра.

Перекачування м'яча створює підвищений тиск і надмірно розтягивающую навантаження на матеріали, з яких виготовлений м'яч, при цьому сильно скорочуючи термін служби м'яча.

Перекачування м'яча також негативно впливає на ігрові характеристики м'яча, перш за все на його відскік.

Зберігання та догляд.

  1. Після кожної гри слід протерти м'яч вологою тканиною. У разі сильних забруднень використовуйте тканину, змочену в теплому мильному розчині. НЕ при якому разі не використовуйте абразивні чистящиеся кошти, а також ті засоби, які містять розчинники та агресивні речовини.
  2. Дайте м'ячу висохнути природним засобом. Якщо м'яч дуже мокрий, протріть його м'якою тканиною. Просушіть м'яч в добре вентильованому місці, подалі від джерел тепла, при температурі + 20-25 ° С і вологості 60-65%. Уникайте дії прямих сонячних променів і не сушіть м'яч поблизу або на поверхні опалювальних приладів. Тривала дія грязі, вологи, підвищеної температури призводять до погіршення фізичних властивостей м'яча і, як наслідок, його ігрових характеристик, скорочення його терміну служби.
  3. Зберігати м'ячі рекомендується в сухому вентильованому приміщенні при температурі 5-25 С і відносній вологості повітря 50-80%. М'ячі повинні бути захищені від попадання прямих сонячних променів, дії пари, газів і хімічних речовин.
  4. М'ячі із синтетичної і композитної шкіри слід зберігати і транспортувати в накоченому вигляді. В іншому випадку можлива деформація матеріалу покришки і відшарування панелей.

Бажаємо чудової гри і блискучих перемог! :)

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner