Кошик
1076 відгуків
🔥🔥🔥 Акції та Знижки до 40%! Вибирай та Замовляй! 😍Перейти
+380 (99) 560-04-05
+380 (67) 910-04-05
ESPANDER. Спортивний інтернет-магазин

Навіть невелика фізична активність краще, ніж нічого.

Навіть невелика фізична активність краще, ніж нічого.

Будь-яка невелика фізична активність, навіть 2-хвилинна прогулянка може позитивно позначиться на Вашому здоров'ї.

Підніміться по сходах в офіс або квартиру, спробуйте вийти раніше на 1-2 зупинки автобуса пройти їх пішки, выгуляйте собаку, сходіть не до ближнього, а далекому продуктовому магазину і таким чином зробіть внесок у своє здоров'я.

Адже у сучасному світі тільки близько 20 % людей отримують рекомендована щотижневе кількість фізичної активності.

Навіть одна невелика тренування може загострити ваш розум, зменшити ваше занепокоєння, знизити кров'яний тиск, поліпшити сон і зміцнити здатність вашого тіла перетворювати цукор в крові в енергію.

Регулярна фізична активність може поліпшити здоров'я вашого мозку, знизити ризик виникнення восьми різних форм раку і знизити ризик надмірної ваги.

Вправа також допомагає поліпшити функцію мозку у людей з деменцією, розсіяним склерозом, розладом дефіциту уваги / гіперактивності і хворобою Паркінсона.

«Це самий дешевий рецепт у світі, але більшість людей не хочуть його заповнювати», - сказала д-р Ейлін Хандберг, професор серцево-судинної медицини в Медичному коледжі Університету Флориди.

Щотижня рекомендована кількість активності залишається незмінним для дорослих - не менше 150-300 хвилин аеробного активності помірної інтенсивності або від 75 до 150 хвилин активності інтенсивної інтенсивності, в поєднанні з активністю по зміцненню м'язів, по крайней мере, на два дні.

Приклади помірної активності включають жваву ходьбу, бальні танці, водну аеробіку або витягування бур'янів, згідно AHA. Енергійна діяльність може включати в себе бігові, плавальні гуртки, їзду на велосипеді, аеробні танці або роботу з лопатою або мотикою в саду.

В даний час керівні принципи рекомендують, щоб діти у віці до 5 років були активними протягом дня для підвищення росту і розвитку - принаймні, три години на день. Дітям у віці від 6 до 17 років рекомендується мати щонайменше 60 хвилин середньої і сильної фізичної активності.

Вагітні та післяпологові жінки повинні проводити щонайменше 150 хвилин вправ з помірною інтенсивністю в тиждень, в той час як дорослі повинні додати тренування по балансу на додаток до занять по аеробного і силові тренування м'язів, йдеться в рекомендаціях.

"Вам треба вийти і бути активним, будь то дитина або дорослий, будь ви вагітна жінка, чи є у вас хронічне захворювання - немає групи, на яку не впливають ці рекомендації", - сказав Хандберг , член Американського коледжу кардіології з профілактики серцево-судинних захворювань.

Фізична активність настільки важлива, що вона має становити «п'ятий» життєвий знак для лікарів, сказав Хандберг.

"Будь-яка діяльність краще, ніж ніщо", продовжив Томпсон, кардіолог з лікарнею Хартфорд в Коннектикуті.

А аксесуари для тренування допоможуть зробити її максимально комфортною та ефективною.

За матеріалами https://www.usnews.com

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner