Турнік-тренажер для підтягувань і преса — компактний тренажер «2 в 1».
Якщо повісити його на вкручені на дверному отворі шурупи — ви можете підтягуватися.
Якщо зафіксувати його в дверному отворі як фіксатор для ніг, ви можете робити
скручування на прес.
М'яке покриття на тренажері запобігає пошкодженню дверей, а також покриттю на
ручках — зробить ваше тренування приємнішим.
Стрічки для підтримки плеча дають змогу, за бажання, урізноманітнити ваше тренування різними
різновидів підтягувань.
Помінивши вправи, на тренажері можна також качати м'язи спини та ніг.
Для чого використовують тренажер:
- для накачування м'язів рук
- для накачування прямого та косих м'язів живота
- для накачування м'язів спини та ніг
Основні характеристики:
- Виробник: LiveUP
- Матеріал: сталь (steel), м'яке покриття на ручках (FOAM)
- Розмір: 112х28х10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Турнік |
| Матеріал | Метал |
| Додаткова комплектація | Турнік |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 112 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 112х28х10 см |
| Додаткові характеристики | Для м'язів рук, Для м'язів спини, Для м'язів преса, Для м'язів грудей |
| Вид | Турніки |
| Гарантія | 14 днів |
| Клас | Домашні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴




