

Міні-щит баскетбольний Basketball MiniHoop 45,5х30,5 см з кільцем 24,5 см і сіткою (MR-0602)
1 990 ₴
- Немає в наявності
- Код: MR1149
+380 (67) 910-04-05
- +380 (63) 705-04-05
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Даний баскетбольний міні-щит Basketball Mini Hoop 45,5х30,5 см кільцем 24,5 см і сіткою - це відмінне рішення для розваги та ігри вдома, в офісі або будь-якому іншому приміщенні.
Міні-щит баскетбольний на двері в приміщенні виготовлений з огрстекла, в конструкції використовується металеве кільце, діаметр якого становить 24,5 сантиметрів. Разом з баскетбольним міні-щитом поставляється баскетбольна нейлонова сітка, міні-м'яч та насос.
При необхідності виріб легко демонтується.
Основні характеристики:
- Розмір щита: 45,5х30,5 см
- Матеріал щита: оргскло
- Діаметр кільця: 24,5 см
ght:640px">
Дитячий баскетбольний міні-щит купити дуже просто. Зробити це можна через корзину на сайті, можна також міні-щит для баскетболу купити зателефонувавши по одному з контактних телефонів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип гри | Баскетбол |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 450 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴



