Баскетбольа дитяча гра (дитячий міні-баскетбол, аркадна гра) SPORTCRAFT AR
4 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: SODBN-1059
- +380 (63) 705-04-05
Баскетбол скрізь - на природі, вдома, з друзями або родиною. Ви будете мати можливість грати в 8 різних ігор, тим самим розвивати увагу та швидкість реакції ваших дітей. Ця гра є ідеальною можливістю відволікти дітей від гаджетів. Дуже легка і компактна - зручно переносити на плечі завдяки чохлу і дуже легко, не займаючи багато місця, поміщається в багажник вашого авто.
Переваги і якості:
• Баскетбольна гра має запатентовану технологію виробництва.
• Рама виготовлена з міцного металу, який надійно тримає конструкцію.
• Компактна, легка, транспортабельна конструкція.
• Легка в збірці - тільки 7 кроків складання.
• В зібраному вигляді зберігається і транспортується в чохлі.
• Займає мінімум місця - ви можете сховати гру в найбільш вузьких місцях вашого будинку - під ліжком, за диваном, не займаючи простору вашого будинку або квартири.
• Має електронне табло для підрахунку закинутих м'ячів, видає певні звуки.
Розмір у зібраному вигляді: 150см X 150см X 76см
Розмір коробки: 81см X 40,5 см X 8 см
Розмір в складеному вигляді в чохлі: 80 X 80 см X 10 см
Вага: 5,9 кг
В комплекті:
• рама;
• текстильна основа з міцного поліестеру;
• 2 кільця;
• 4 м'ячі;
• набір ключів для збору конструкції;
• насос для м'ячів;
• інструкція по збірці;
• чохол для зберігання і транспортування;
Для роботи електронного табло потрібно 3 батарейки ААА 1,5 V, які необхідно придбати окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Net Playz |
| Тип гри | Баскетбол |
| Ширина | 760 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Вага | 5900 г |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 810 мм |
| Довжина упаковки | 405 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал, пластик, поліестер, резина |
| Основні | |
| Вікова група | Дитяча |
- Ціна: 4 400 ₴











