Баскетбольна гра на двері (дитячий баскетбол) SPORTCRAFT ARCADE (SODBN-787)
1 420 ₴
- Немає в наявності
- Код: SODBN-787
+380 (67) 910-04-05
- +380 (63) 705-04-05
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дитяча баскетбольна гра у вигляді баскетбольних кілець на двері - це компактна конструкція, зручна, легка і розвиваюча гра.
Ви і ваші діти можуть розважатися і грати в будь-якій кімнаті або на вулиці з можливістю закріпити гру на вертикалі за рахунок пластикових кріплень. Ця баскетбольна гра для дітей є ідеальною можливістю відвернути дітей від гаджетів.
Дана баскетбольна гра для дитини дуже легка і компактна, її зручно транспортувати, не займаючи багато місця.
У підвішеному вигляді можливо скласти і залишити до наступної гри.
Переваги та якості:
- Рама виготовлена з пластику, який надійно тримає конструкцію.
- Компактна, легка і транспортабельна конструкція.
- Легка в збірці - всього за кілька хвилин ви зможете скласти її.
- Займає мінімум місця - ви можете залишити в складеному вигляді на будь-який рамі, вертикалі, шафі.
- Має електронне табло для підрахунку закинутих м'ячів зі стадіонними звуковими ефектами.
Основні характеристики:
- Виробник: Nat Playz
- Розмір в зібраному вигляді: 85см X 37см X 56см
- Розмір коробки: 59см X 40,5 см X 10 см
- Вага: 1,8 кг
- Призначення: Підходить для кріплення на будь-двері для дітей від 3 років
- Країна-виробник: Китай
В комплекті:
- пластикова рама;
- текстильна основа з міцного поліестеру;
- 2 кільця;
- 2 м'ячі;
- насос для м'ячів;
- інструкція по збірці;
Для роботи електронного табло потрібно 3 батарейки ААА 1,5 V, які необхідно придбати окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Net Playz |
| Тип гри | Баскетбол |
| Вікова група | Від 3 років |
| Ширина | 560 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 860 мм |
| Вага | 1800 г |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 590 мм |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал, пластик, поліестер, резина |
| Колір | Чорний/Оранжевий/Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴








